Modernizacja kotłowni | Reda

Efekty dofinansowania na wymianę kotła węglowego z miasta Reda. 

W  nowoczesnej firmie stał  przestarzały kocioł...

W Redzie, w dużym budynku, dokonaliśmy istnej metamorfozy, a co ważniejsze, zyskaliśmy kolejnego zadowolonego klienta.

Szczególnie zadowolonego, że modernizacja została wykonana z pomocą dofinansowania od miasta Reda na wymianę urządzeń węglowych.

Jako mieszkańcy "małego trójmiasta" wspieramy inicjatywy mające na celu poprawę powietrza, którym oddychamy. Dlatego z radością pomagamy aplikować i zdobyć dofinansowanie na wymiany starych kotłów na nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne urządzenia. 

W tym projekcie nie tylko udało się zdobyć dofinansowanie, a naszą pracą spełniliśmy wymagania klienta - efekty inwestycji przyniosły niespodziewane, dodatkowe korzyści


Kocioł węglowy starego typu generował ogromne koszty i wymagał długotrwałego palenia, by nagrzać sporego, dwupoziomowego bliźniaka. Składowany opał, nieszczelny kocioł, który ciągle trzeba było otwierać, by dorzucać paliwo to źródło ogromnej ilości brudu i kurzu. Nie są to warunki pozwalające na zagospodarowanie kotłowni. Duże pomieszczenie, spora przestrzeń, niezwykle cenna dla średniej firmy, zwyczajnie się marnowała.

Ta realizacja jest doskonałym przykładem, że nowy system grzewczy, to nie tylko inwestycja w komfort cieplny i mniejsze rachunki.  Dzięki nam, klient odzyskał cenną przestrzeń magazynową lub produkcyjną, która wcześniej była spisana na straty, bo uzurpował ją sobie stary, brudzący kocioł. 


O urządzeniu:   zestaw Vaillant ecoTEC plus VC 256/5-5.

| Moc 25 kW | Klasa energetyczna A | Sprawność 109,5% | pobór mocy 35-80W |

Jednofunkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy z zasobnikiem 150l z serii ecoTEC plus stworzono z myślą o codziennej wygodzie. Funkcje kotła, poza bezpieczeństwem i wysoką wydajnością mają zapewniać komfort.  "Ciepły start" zapewnia ciepłą wodę użytkową już w pięć sekund, a wbudowana pompa obiegowa zapewnia momentalne dostarczenie jej do użytkownika.

Ciężko kontrolować temperaturę kotła gazowego, łatwo niedogrzać lub przegrzać, wręcz zagotować instalacje, kocioł EcoTEC automatyczne dostosowuje moc do instalacji zapewniają wydajność i oszczędność, a regulator pozwala użytkownikowi dokładnie ustawić pożądaną temperaturę i zapomnieć o ogrzewaniu, konieczności dorzucania do pieca, brudzeniu się i martwieniu, że wygaśnie nim pomieszczenia i woda odpowiednio się nagrzeją. 


Dowiedz się, jak zdobyć fundusze na modernizację instalacji w Twoim domu.