00,00 zł

Haki do montażu przewodów grzejnych w rynnach | Raychem

Raychem | nr kat. 29771

Haki do montażu przewodów grzejnych w rynnach | Raychem
  • Haki do montażu przewodów grzejnych w rynnach | Raychem
  • Haki do montażu przewodów grzejnych w rynnach | Raychem
Uchwyt ze stali nierdzewnej do montażu przewodów grzejnych w rynnach.  Przewody grzejne stosuje się do zabezpieczenia rynien oraz rur spustowych przed zamarzaniem. Szczególnie na dachach płaskich lub o niewielkim stopniu nachylenia nagromadzanie się śniegu lub zamarzanie stojącej wody stanowi poważny problem. Zalegający śnieg obciąża dach i może powodować uszkodzenie jego konstrukcji. Natomiast wilgoć przenika pod pokrycie dachu i do wewnątrz ścian. Wilgoć może prowadzić do powstawania grzybów i pleśni, a zamarzając doprowadza do kosztownych w naprawie uszkodzeń.  Przewody montowane w rynnach, w... Zobacz więcej

Cena katalogowa: 105,00 zł

105,00 zł
Producent Raychem
Uchwyty dostępne w różnej długości- zapytaj.

Usługa montażu wymaga wyceny
oraz indywidualnych ustaleń.

Zamów z montażem

Uchwyt ze stali nierdzewnej do montażu przewodów grzejnych w rynnach. 

Przewody grzejne stosuje się do zabezpieczenia rynien oraz rur spustowych przed zamarzaniem. Szczególnie na dachach płaskich lub o niewielkim stopniu nachylenia nagromadzanie się śniegu lub zamarzanie stojącej wody stanowi poważny problem. Zalegający śnieg obciąża dach i może powodować uszkodzenie jego konstrukcji. Natomiast wilgoć przenika pod pokrycie dachu i do wewnątrz ścian. Wilgoć może prowadzić do powstawania grzybów i pleśni, a zamarzając doprowadza do kosztownych w naprawie uszkodzeń. 

Przewody montowane w rynnach, w przeciwieństwie do tych instalowanych w podjazdach, chodnikach czy wewnątrz budynku, nie są niczym zakryte. Co za tym idzie nic nie trzyma ich na miejscu. Osuwający się śnieg i woda oraz mocne wiatry mogą spowodować wypadnięcie przewodu z rynny. Dlatego podczas montażu przewodu w rynnie należy stosować haki.

Uchwyty trzymają przewód w odpowiednim mijescu oraz zapobiegają jego wysuwaniu z koryta rynny. 

< link >Zobacz jak dziesiątki takich haków utrzymują instalację ponad kilometra przewodu grzejnego. 

 


Realizacje z wykorzystaniem tego produktu
Zawartość zestawu
  • Uchwyty ze stali nierdzewnej do montażu przewodów grzejnych w rynnach.
  • Uchwyty dostępne w różnych długościach.