Thermoval

Thermoval oferuje szeroki wachlarz rozwiązań i urządzeń, dla ogrzewania elektrycznego.

| Elektryczne ogrzewanie  | Maty i przewody grzejne | Piece akumulacyjne | Grzejniki konwektorowe | Regulatory | Akcesoria montażowe | 

Firma skupia swoje działania na ciągłym rozwoju oferty i uaktualnianiu jej wraz z pojawianiem się nowych technologii.

Początek firmy, jaką od połowy 2003r. znamy pod marką Thermoval Polska, również wiąże się z wprowadzeniem do oferty nowych rozwiązań. Kiedy Polski rynek przechodził odrodzenie, w latach 1989-1990 głównym obszarem ich działania były, niedostępne dotąd systemy i urządzenia grzewcze.

Już wtedy zawiązywały się relacje Thermoval z producentami takimi jak Tekmar GmbH, których Thermoval jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.  Dziś Firma posiada rozległą sieć dystrybucji składającą się z kilkuset punktów handlowych.


Fundamentem firmy jest wysoka jakość produktu, oferowana w konkurencyjnej cenie, a filarami szybka obsługa i  realizacja zamówień. 
Dzisiejsza siła marki została wybudowana, także dzięki wsparciu instalatorów takich, jak WATERM. Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem Thermoval na pomorzu, promujemy ich produkty i rozwiązania na terenieTrójmiasta i okolic, od początku powstania marki. 

Thermoval stawia na zrównoważony rozwój. Ich produkty zasilane energią elektryczną są przystosowane do współpracy z ekologicznymi źródłami energii.

Oferują maty i przewody grzejne do instalacji elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ponadto posiadają szeroki wybór specjalistycznych przewodów grzejnych, stało i zmiennooporowych (zwanych samoregulującymi) do przeciwoblodzeniowych instalacji zewnętrznych oraz systemów użytku specjalnego, np. stosowanych w przemyśle gastronomicznym lub w strefach podwyższonego zagrożenia wybuchem.

Elektryczne ogrzewanie nie ogranicza się tylko do przewodów. Wielu klientów WATERM zachwala grzejniki konwektorowe i piece akumulacyjne tego producenta, ze względu na ich przystępną cenę, wysoką jakość i estetykę.

Uzupełnieniem oferty produktów Thermoval są urządzenia zarządzające pracą instalacji, jak  regulatory, termostaty i czujniki oraz szeroki wybór akcesoriów ułatwiających bezpieczny montaż.

Szczególnie interesujące są gotowe zestawy zawierające wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji ogrzewania elektrycznego.

Od 2008 roku firma oferuje i promuje technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła. Jest to ekologiczne rozwiązanie, dla ogrzewania budynków i do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, dlatego jego wdrożenie stanowiło naturalny krok, dla firmy Thermoval.


Relacja między Thermoval i WATERM opiera się na partnerskiej współpracy.

Poznajemy i wykorzystujemy ich produkty od lat, budując instalacje oraz montując urządzenia tak, by spełniały wymogi klientów i standardy producenta. W ten sposób wiemy, że oferujemy systemy pewne i objęte nawet dziesięcioletnią gwarancją produktową.  

Kategoria Sortuj