Odkurzacz centralny

ODKURZACZ
CENTRALNY

Instalację rur odkurzacza centralnego najlepiej zaplanować i zbudować we wczesnym etapie budowy. To niewielka inwestycja.
Natomiast, aby nie zwiększać znacznie wydatków podczas budowy, jednostkę centralną można zakupić i podłączyć w dowolnym momencie. 
Nawet jeżeli budżet budowy nie pozwala na zakup systemu od razu, warto myśleć przyszłościowo. 

Prosta obsługa, wygoda użytkowania i niedroga inwestycja.

System centralnego odkurzania stale zyskuje na popularności w budownictwie prywatnym, biurowym i  przemysłowym. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu- jest to rewolucyjnie praktyczne rozwiązanie i potocznie mówiąc- ułatwia życie.

Wystarczy z wybranego punktu w budynku wyciągnąć rurę i można odkurzać. Nie ma potrzeby dźwigania odkurzacza po schodach, ciągnięcia go za sobą, często obijając meble i rysując podłogę. Nie trzeba przełączać odkurzacza z kontaktu do kontaktu gdy nie starcza kabla. Odkurzacz centralny to po prostu wygoda.

Jednostka centralna, wisząca w garażu lub kotłowni jest większa niż zwykły odkurzacz, dzięki czemu potrzeba wymiany worka nie zachodzi rzadziej. W niej też znajduje się silnik odkurzacza, wiec odkurzanie nie wiąże się z hałasowaniem w całym domu

Odkurzacz centralny to rozwiązanie doskonałe dla alergików.  Standardowy odkurzacz, po przefiltrowaniu większych cząsteczek, wyrzuca za sobą wciągnięte powietrze rozdmuchując kurz. Odkurzacz centralny zbiera brud w worku, a resztę powietrza na zewnątrz budynku, dzięki czemu pozbywa się z pomieszczeń nie tylko widocznego brudu, ale także drobnego kurzu. 

To rozwiązanie przyszłościowe. Instalację rur odkurzacza, podobnie jak większości systemów najlepiej zaplanować i zamontować na początkowym etapie budowy. Jednak, w przeciwieństwie do innych systemów, nie oznacza to, że najdroższy element systemu-  jednostkę centralną również musimy zakupić podczas budowy. Odkurzacz można podłączyć do systemu w dowolnym momencie i nie będzie się to wiązało z uciążliwym remontem.

Odpowiednie doświadczenie i bliska współpraca z producentami daje nam możliwość stworzenia instalacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta z gwarancją wygody, praktyczności i niezawodnego działania.  

Skontaktuj się z nami, aby zainstalować wygodny system odkurzacza centralnego i zapomnieć o uciążliwych porządkach.