Odwiedziliśmy naszych klientów z ekipą filmową!

Odwiedziliśmy naszych klientów z ekipą filmową!
Ostatnia aktualizacja: 23-10-2019

W ostatnim tygodniu realizowaliśmy bardzo ciekawy projekt i nie, tym razem nie mamy na myśli realizacji systemów grzewczych.

Wraz z Vaillant oraz wydawnictwem GlobeEnergia odwiedziliśmy naszych klientów.

Powierzyli nam wykonanie w ich domach nowoczesnego ogrzewania, teraz chcieliśmy przedstawić historię naszej współpracy i omówić rozwiązanie, które zastosowaliśmy.

Pierwszy raz mieliśmy okazję, by zrelacjonować nasze realizacje w takiej formie, współpracując z profesjonalną ekipą z GlobeEnergia. To było dla nas nowe, ciekawe i  pouczające doświadczenie.

Nasi klienci również brali czynny udział zarówno przy nagrywaniu, jak i w tworzeniu merytorycznej treści oraz narracji, dzieląc się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami z systemem.

Na własnej skórze przekonaliśmy się, jak obecność kamery wprawia z zakłopotanie. Nawet specjalista, który na co dzień przedstawia oferowane przez nas systemy potrafi stracić rezon.
Jednak to nie trema była najciekawszym doświadczeniem tego dnia.

Przy tej okazji mieliśmy szansę spojrzeć na naszą pracę z nieco innej perspektywy. Można powiedzieć, że rzuciliśmy okiem za kulisy własnej pracy. Tam usłyszeliśmy szczere i pozytywne opinie. Nasi klienci chętnie wyrazili zgodę na nagrywanie, pozwolili na pokazanie ich domów oraz systemów, aby pomóc innym rozwiać wątpliwości i podjąć decyzję, którą oni mają już za sobą. Oni postawili na rozwiązanie nowoczesne i ekologiczne, oparte na Pompach Ciepła Vaillant.

Film z realizacji w miejscowości Orle:

Zobacz również

Czysta woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania systemu grzewczego.
Od powstania firmy WATERM zmierzamy ramię, w ramię z producentem Vaillant Saunier Duval Polska.
Dobre wieści dla inwestujących w nowoczesne rozwiązania!