Podsumowanie 2018r

2018 dobiega końca i ciężko uwierzyć, jak szybko zleciał ten czas!

Cóż to był za wyjątkowy rok!

Wykonaliśmy dziesiątki kotłowni i modernizacji opartych na kondensacyjnych kotłach gazowych, zamontowaliśmy kilometry przewodów grzejnych oraz rur instalacji sanitarnych i ogrzewania podłogowego.

2018 to był dla nas, jak i dla całej branży techniki grzewczej ważny krok w stronę nowoczesnych technologii i bardziej odpowiedzialnego, ekologicznego podejścia.

Znacząco podnieśliśmy swoje kompetencje i wiedzę dzięki udziałowi w licznych konferencjach branżowych oraz szkoleniach dla autoryzowanych partnerów Vaillant.  Równocześnie ruszył największy w historii ogólnopolski program antysmogowy Czyste Powietrze, oferujący pożyczki i dotacje na modernizację i budowę nowoczesnego systemu ogrzewania.

W tym roku zbudowaliśmy systemy oparte na najnowocześnijeszych pompach ciepła. Jesteśmy zadowoleni wynikami naszej pracy i zachwyceni wydajnością urządzeń oraz oszczędnością jaką pompy już przynoszą dla naszych klientów.

Przewidujemy, że w nadchodzącym roku ilość takich projektów znacznie wzrośnie ze względu na zwiększone zainteresowanie oraz świadomość klientów. Stopniowo fakty dotyczące pomp ciepła biorą górę nad mitami, a rynek oddziela tanie pompy oparte na klimatyzatorach od technicznie dopracowanych i naprawdę skutecznych pomp ciepła.

Miniony rok, to dla nas także początek stopniowego wzrostu liczebności naszej ekipy. W nasze szeregi dołączyło kilku doświadczonych pracowników, a w nadchodzącym roku dołączą kolejni.

Patrząc wstecz mamy powody, by być dumni z siebie i wdzięczni wszystkim, których spotkaliśmy na naszej drodze. Dzięki doświadczeniom 2018 roku, w nowy rok wchodzimy pewni i nie mogąc się już doczekać kolejnych wspaniałych realizacji.

Tym co uczyniło ten rok najbardziej wyjątkowym, byliście Wy. Klienci, interesujący ludzie, którzy potrafią zaskoczyć i nie raz postawić przed nie lada wyzwaniem oraz partnerzy biznesowi, na których możemy liczyć i z którymi rozwijamy się. Cieszymy się że kolejny rok udało nam się spełnić wasze oczekiwania i owocnie, sprawnie współpracować.

Wszystkiego najlepszego, spokoju i wypoczynku na okres Świąteczny
oraz sił na nadchodzący nowy rok
życzy zespół WATERM

Zobacz również

Czysta woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania systemu grzewczego.
Od powstania firmy WATERM zmierzamy ramię, w ramię z producentem Vaillant Saunier Duval Polska.