Zyskaj 5000 zł na piece akumulacyjne i pompy ciepła!

Energa i Dimplex wspierają inwestycje. Zyskaj 5000 zł na piece akumulacyjne i pompy ciepła!

Energa, jeden z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce oraz  Dimplex, największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych, połączyli siły.

Współpraca tych firm oraz autoryzowanych instalatorów w całej Polsce, to doskonała okazja, by zainwestować w nowoczesne ogrzewanie i sporo zaoszczędzić.

Energa zapewnia nawet pięć tysięcy złoty na zakup pieca akumulacyjnego lub pompy ciepła od producenta Dimplex.

Jako specjaliści w dziedzinie ogrzewania oraz wieloletni partner Dimplex pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie, dla Twojego domu i zyskać dofinansowanie od Energi.

Wspólnie zaplanujemy i wykonamy system ogrzewania, który spełni najwyższe wymagania, zapewni komfort, czystość i bezpieczeństwo dla Ciebie, Twoich bliskich i naszego środowiska.

Oszczędności płyną nie tylko z dofinansowania, taka inwestycja to także dużo niższe koszty ogrzewania i eksploatacji oraz wygoda użytkowania na wiele lat.

W ramach inwestycji Energa może zaoferować komfortowe, promocyjne warunki umowy energetycznej, natomiast piece akumulacyjne to synonim energooszczędności, a Pompy Ciepła, to najbardziej ekologiczne rozwiązanie grzewcze na rynku.

Energa oferuje wiele promocji, aby w pełni wykorzystać zniżki, należy wybrać pakiet najlepiej pasujący do danego sposobu ogrzewania.


Pakiety promocyjne Energa i zalety ogrzewania.

| BEZPIECZEŃSTWO | OSZCZĘDNOŚĆ | OCHRONA | KOMFORT | KONTROLA |

Piece Akumulacyjne:

Aktualnie w ofercie promocyjnej Energi znajduje się Oferta Antysmogowa zapewniająca m.in. najniższą cenę energii elektrycznej w godzinach nocnych. Ze względu na specyfikę pracy pieców akumulacyjnych, jest to idealna opcja. Piece akumulacyjne produkują energię cieplną podczas tzw. drugiej taryfy i magazynują ją, by uwolnić do pomieszczenia dopiero, gdy będzie potrzebna. Takie połączenie usługi Energi z urządzeniem Dimplex gwarantuje możliwie najniższe rachunki i wydajne ogrzewanie.

Pompy ciepła:

Choć to jedna z najnowocześniejszych technologii, to już stanowi preferowane rozwiązanie na ogrzewanie budynku wielu inwestorów. Tym co ją wyróżnia jest to, że pompa nie produkuje energii cieplnej, zamiast tego odzyskuje ją ze środowiska. Nie ma zatem kosztownego paliwa, niezbędna jest jedynie stosunkowo niewielka ilość energii elektrycznej, by zasilić sprężarkę. Idealnym rozwiązaniem byłoby zapewnienie niskich, stałych i niezmiennych kosztów energii elektrycznej, najlepiej w połączeniu z zabezpieczeniem sprawnego działania systemu. Właśnie taką gwarancję daje wybór promocyjnej oferty Multiochrona od Energi, która zawiera niezmienną cenę prądu oraz bezpłatną pomoc w razie awarii.  


Działanie urządzeń Dimplex

Pompy ciepła.

System grzewczy z pompą ciepła składa się z instalacji dolnego źródła ciepła, jednostki centralnej (pompy) oraz instalacji grzewczej (preferowana instalacja niskotemperaturowa, jak np. ogrzewanie podłogowe). Po zamkniętym obiegu cyrkulacji krąży tzw. czynnik roboczy. Cechuje go wysoka czułość na różnice temperatury, dzięki czemu paruje już w niskich temperaturach pobierając energię cieplną ze środowiska. Następnie pompa ciepła spręża to medium zwiększając jego temperaturę do temp. użytkowej i rozprowadza po budynku. Pompa ciepła pozwala bezpłatnie pobrać energię cieplną i z wykorzystując energię elektryczną jako napęd ogrzać budynek i zapewnić wysoki komfort.

Brak spalania, to nie tylko brak kosztów paliwa, to także wysokie bezpieczeństwo pracy. Korzystając z pompy ciepła wykluczamy m.in ryzyko wystąpienia pożaru czy innego niebezpieczeństwa związanego z użyciem paliwa stałego, gazowego lub oleju opałowego.

Piece akumulacyjne.Urządzenia często mylone z grzejnikami znacznie się od nich różnią. Piece akumulacyjne to rozwiązania inteligentniejsze, które nie tylko produkują i oddają ciepło, ale pozwalają regulować ten proces z dużą precyzją. Nawet w najprostszym układzie, praca pieca zaczyna się kiedy instalacja elektryczna przechodzi na drugą, nocną strefę. Wówczas rurowe grzałki elektryczne produkują, a cegły magnezytowe akumulują energię cieplną, która zostaje uwolniona podczas dnia, w miarę potrzeb użytkowników.

Dla precyzyjnego sterowania temperaturą wykorzystuje się zdalne sterowanie urządzeniami, dające możliwość monitorowania zużycia energii, zmianę i regulację pracy urządzeń z dowolnego miejsca.


Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami i skorzystaj z indywidualnego doradztwa.

Poznaj piece akumulacyjne oraz pompy ciepła Dimplex.

Zgłoś się do programu Energi

Zobacz również

Czysta woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania systemu grzewczego.
Od powstania firmy WATERM zmierzamy ramię, w ramię z producentem Vaillant Saunier Duval Polska.
W ostatnim tygodniu realizowaliśmy bardzo ciekawy projekt i nie, tym razem nie mamy na myśli realizacji systemów grzewczych.